Přála bych si, aby za mě mluvily moje fotografie a to především vždy ta poslední, protože jen podle té zjistíte, jestli jsem stále zapáleným a šťastným fotografem, nebo pouze profesionálním fotografem, který vidí za fotografií jen obživu.

Před 15 lety (rok 2008) jsem začínala jako fotograf nejrůznějších eventů a hudebních festivalů (Rock for People, Benátská noc, Colours of Ostrava). Díky tomu jsem dokázala zachytit emoce a okamžiky, které se neopakují. Také jsem se naučila pohybovat v různých světelných podmínkách a čekat na to „správné“ světlo. Pokračovala jsem jako divadelní fotograf (především RockOpera Praha), kde jsem si osvojila splynutí s atmosférou, tak abych nerušila. A ač reportáž byla mou doménou, začala jsem se věnovat také portrétní fotografii, ve které jsem se našla.
Postupem času jsem tyto dovednosti využívala (a stále využívám) při focení pro nejrůznější magazíny a časopisy (např. Živnostenské listy) a pro spolupráci s firmami (COTY, Lidl).
Od roku 2012 se intenzivně věnuji svatební fotografii. S kolegou Stanislavem Novotným jsme založili HSphoto, které bylo specifické tím, že jsme fotografovali svatby ve dvou, tehdy jsme byli jedni z prvních. Umožňovalo nám to větší uměleckou svobodu. V roce 2020 jsem spustila svůj sólový projekt – Malé svatby, který reflektuje současný životní styl. Čím dál tím více lidí netouží po velkých svatbách, ale chtějí mít malý obřad v rodinném kruhu a později si uspořádat svatební oslavu s přáteli.
Od roku 2013 je můj život spjat s politickým děním v České republice. Do jara 2023 jsem spolupracovala s Kanceláří prezidenta republiky jako oficiální fotografka prezidenta České republiky. V průběhu let jsem také pořizovala snímky pro různá ministerstva (Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky, Ministerstvo obrany České republiky).

Časovou flexibilitu a různorodost focení (rodiny, portréty, děti, hudba, divadlo, svatby, politika) mi umožňuje především fakt, že jsem fotografkou na volné noze. A dokáži si uspořádat svůj čas, abych mohla být k dispozici všem, kteří hledají zodpovědného a příjemného fotografa. Fotografuji především v Praze a nejbližším okolí.