čas

počet fotografií

termín dodání fotografí


Každá další fotografie nad rámec balíčku

Vybíráte si fotografie z upravených fotografií


cena všech fotografií v balíčku bez ohledu na počet


počet outfitů

pozadí  v ateliéru


1700,-

když potřebujete rychle foto

20 min

3

do tří dnů

+ 200,-

2500,-

1

jedna varianta


2000,-

když víte, co chcete 

40 min

5

do deseti dnů

+ 200,-

3500,-

1-2

dvě varianty - bílá/černá


3500,-

pro náročné

60 min

10

do deseti dnů

+ 200,-

4500,-

2-4

dvě varianty - bílá, černá

Snímky, které využijete pro Vaší prezentaci.

Všichni někdy potřebujeme fotografie, které za nás budou mluvit a budou nás ukazovat v tom nejlepším možném světle. Potřebujeme je pro naší pracovní prezentaci, do životopisů, když chceme ukázat, co umíme (pracovní portrét). Jindy se zase cítíme v kondici (psychické a fyzické) a náš partner nám chce udělat radost například dárkem v podobě fotografování.

 • Jak se objednat na focení?

  Pro objednání termínu je nejlepší využít kontaktní formulář na tomto webu. Naleznete ho v sekci „Kontakt

 • Termín focení

  Jsem profesionální fotografka na volné noze, a tak je mou výhodou značná flexibilita. Fotím ve všední dny (dopoledne/odpoledne), ale také samozřejmě o víkendech či o státních svátcích. Termín tak zajisté najdeme.  Nejlepší je, když své časové možnosti a preference rovnou napíšete do poptávkového formuláře, můžete také rovnou napsat několik termínů, které preferujete.

 • Přesunutí termínu - pro nemoc/špatné počasí

  Pokud chceme fotit venku, samozřejmě se může stát, že počasí nám nebude přát. V této situaci samozřejmě focení přesuneme. Záleží na počasí a možnostech, někdy lze přesunou focení jen časově ve stejný den… jindy zvolíme nový termín. Případně je vždy možnost fotit v ateliéru.

  Stejně tak se může stát, že například onemocníte… případně budete mít akutní pracovní povinnosti. Nic se neděje, jen prosím o informování a zrušení termínu 24h před našim focením.

 • Kdy a jak dostanete fotografie

  Termíny dodání

  • 20 min focení, 3 ks, fotografií – do 3 dnů
  • 40 min focení, 5 ks fotografií – do 10 dnů
  • 60 min focení, 10 Ks fotografií – do 10 dnůPokud potřebujete fotografie dříve, protože na ně spěcháte, určitě mi to napište. Podle aktuálního stavu zakázek Vám obratem odpovím, jaké jsou moje časové možnosti.

  Prostřednictvím emailu dostanete odkaz na náhledové album, kde jsou všechny upravené fotografie. Vy si z nich vybíráte Váš počet fotografií (podle objednaného balíčku) a zároveň máte možnost si dokoupit fotografie nad rámec balíčku. Zároveň každý balíček je cenově zastropován.

  Modelové příklad:

  Domluvíme se spolu na nejmenším balíčku – tedy 20 minut, 3 ks fotografií:

  a) zjistíte, že jich chcete 5 – platíte tak 2 fotografie navíc – tedy celkově 1900 Kč (vyplatí se Vám zaplatit za každou fotografii na víc 200 Kč)

  b) zjistíte, že jich chcete 10 – tady se Vám již vyplatí koupit si balíček všech fotek v ceně 2500,- … pokud byste platili za každou fotografii zvlášť, pak by byla celková cena 3700 Kč)

 • Proč vybíráte z již upravených náhledových fotografií?

  Nic jako neupravené fotografie neexistuje. Žádný profesionální fotograf Vám neposkytne fotografie, tak jak je vyfotil – vždy udělá nějaký ořez, upraví barvy, doostří ji…

  Ale především, když vy uvidíte neupravenou fotografii.. s velkou pravděpodobností si nedokáže představit, jak může vypadat ve finální podobně (proto jste si vybrali profesionálního fotografa).

  Zároveň když si kupujete fotografie nad rámec balíčku a již si vybíráte z upravených – víte, co si kupujete. A nekupujete si zajíce v pytli.

 • Platba

  Nejprve Vám přijde náhledové album, kde fotografie ještě obsahují vodoznak, vyberete si fotografie a zaplatíte. Když mi přijde platba, tak Vám pošlu ještě jednou album s vybranými fotografiemi, ale již bez vodoznaku a s možností stahování.

 • Jak se připravit na focení a volba outfitu

  Pokud budeme fotit business portrét doporučuji ve všech případech počítat s více variantami oblečení. Vždy je dobré, když budete mít formálnější i ležérnější styl fotografií. U mužů se dá ležérnosti dosáhnout sundáním saka, případně vyměnit košili za polo tričku. Ženy zase mohou zvolit k šatům sako, a také ho sundat. A nebo si zvolit druhý jiný outfit.

  Ale vždy záleží na tom k jakému účelu potřebujete fotografie. Něco jiného potřebuje manager a něco jiného freelancer v marketingu.

  Prosím, vyvarujte se proužkům – pokud to jde.

 • Počet outfitů

  Počet outfitů v tabulce je orientační. Samozřejmě i při nejmenší variantě zvládneme dva, pokud to máte chytře vymyšleno. Např. v případě mužů lze sundat sako a najednou je nová varianta.

 • Lokace

  Lokalitu zvolíme podle Vašich potřeb a přání. Můžeme fotit v exteriéru, ve Vaší firmě nebo v mém ateliéru na Vinohradech. Ideální čas pro focení je 1h, protože po tuto dobu se dokážete soustředit a být „fit.“ Ač se to nezdá, focení je náročné i pro Vás, záleží Vám na tom, neustále si hlídáte výraz.. a tak je opravdu tento čas ideální.

 • Focení firemních portrétů ve Vaší firmě

  Samozřejmě Vám mohu nabídnout i fotografování portrétu ve Vašem sídle. Pokud potřebujete tento typ fotografií, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

 • Focení kapely

  Své klienty mám také v umělecké sféře – často mě kontaktují umělci, protože potřebují promo fotografie. A i zde je to různorodé – někdy se jedná o sólové zpěvačky…jindy o kapely. Pokud se jedná o hudební (divadelní ) skupinu, pak vzniknou nejen společné fotografie, ale také portréty jednotlivých členů. proto je výstup celistvý. A tento počet a variabilitu oceníte, pokud spravujete sociální sítě. Můžete je totiž využít delší dobu. Pokud potřebujete fotografie kapely/uměleckého souboru kontaktujte mě s poptávkou přes kontaktní formulář.

 • Fashion fotografie/modní fotografie

  V mém portfoliu také naleznete fashion fotografie. A i zde oceníte počet fotografií. Neboť nejen, že vzniknou reprezentativní fotografie pro různé fashion weeky, které mají svá specifika… zároveň nafotíme i přirozené fotografie pro Vaše sociální sítě.Pokud potřebujete tento typ fotografií, tak mě neváhejte kontaktovat s poptávkou přes kontaktní formulář.

Ukázková galerie portrétů zde