Snímky, které využijete pro Vaší prezentaci v různých situacích.

  • nejméně 20 upravených fotografií, 1h hodina focení, max. 2 osoby, 3500,- Kč

Všichni někdy potřebujeme fotografie, které za nás budou mluvit a budou nás ukazovat v tom nejlepším možném světle. Potřebujeme je pro naší pracovní prezentaci, do životopisů, když chceme ukázat, co umíme (pracovní portrét). Jindy se zase cítíme v kondici (psychické a fyzické) a náš partner nám chce udělat radost například dárkem v podobě fotografování.

Své klienty mám také v umělecké sféře – často mě kontaktují umělci, protože potřebují promo fotografie. A i zde je to různorodé – někdy se jedná o sólové zpěvačky…jindy o kapely. Pokud se jedná o hudební (divadelní ) skupinu, pak vzniknou nejen společné fotografie, ale také portréty jednotlivých členů. Galerie obsahuje nejméně 20 upravených fotografií v ceně 3500 Kč, proto je výstup celistvý. A tento počet a variabilitu oceníte, pokud spravujete sociální sítě. Můžete je totiž využít delší dobu.

V mém portfoliu také naleznete fashion fotografie. A i zde oceníte počet fotografií. Neboť nejen, že vzniknou reprezentativní fotografie pro různé fashion weeky, které mají svá specifika… zároveň nafotíme i přirozené fotografie pro Vaše sociální sítě.

Jak probíhá focení?

Lokalitu zvolíme podle Vašich potřeb a přání. Můžeme fotit v exteriéru, ve vaší firmě a nebo v mém ateliéru na Vinohradech. Ideální čas pro focení je 1h, protože po tuto dobu se dokážete soustředit a být „fit.“ Ač se to nezdá, focení je náročné i pro Vás, záleží Vám na tom, neustále si hlídáte výraz.. a tak je opravdu tento čas ideální.

Fotokniha

Pokud jste se rozhodli dát fotografování portrétu jako dárek, kromě samotného focení vřele doporučuji i tisk fotografií. A v tomto případě je nejlepší využít služby – profesionálně zpracovaná fotokniha. Nafocené fotografie pak vyniknou a je to opravdu krásný dárek.

ProvedeníTvrdé deskyMěkké desky
Rozměr27,6 x 21,5 cm14,5 × 20,4 cm
Počet stran32 stran32 stran
Cena990 Kč590 Kč