doba focení

počet fotografií

kdy dostanete fotografie

každá další hodina

vytvoření fotoknihy


3500,-

křtiny

1,5 hodina

cca 70

do 14 dnů

+ 1200

+ 1 500,- 


4000,-

oslavy narozenin

2 hodina

cca 70

do 14 dnů

+ 1200

+ 1 200,-


3500,-

rozlučka se svobodou

1 hodina

cca 50

do 14 dnů

+ 1200

+ 1 200,- 


4000,-

svatební párty

2 hodiny

cca 100

do 14 dnů

+ 1200

+ 1 200,- jiné významné dny

dle domluvy

dle domluvy

do 14 dnů

+ 1200

+ 1 200,- 

 • Jak se objednat na focení?

  Pro objednání termínu je nejlepší využít kontaktní formulář na tomto webu. Naleznete ho v sekci „Kontakt

 • Termín focení

  Jsem profesionální fotografka na volné noze, a tak je mou výhodou značná flexibilita. Fotím ve všední dny (dopoledne/odpoledne), ale také samozřejmě o víkendech či o státních svátcích. Termín tak zajisté najdeme.  Nejlepší je, když své časové možnosti a preference rovnou napíšete do poptávkového formuláře, můžete také rovnou napsat několik termínů, které preferujete.

 • Platba a termín dodání fotografií

  Fotografie dostanete do 14 dnů od našeho focení. Když ode mě dostanete galerii, rovnou Vám zašlu také fakturu a ve chvilce, kdy mi přijde platba, tak Vám v galerii povolím stahování a zašlu Vám odkaz na stažení všech fotografií najednou.

 • Fotokniha
  Pokud jste se rozhodli dát fotografiím tištěnou podobu, pak doporučuji možnost vytvoření fotoknihy. Fotografie pak skutečně vyniknou. A zároveň to může být hezký dárek. V případě zájmu Vám mohu fotoknihy donést na focení. Uděláte si tak o nich lepší představu. Vytvoření fotoknihy lze domluvit až po odeslání fotografií. V Ceny:
  Provedení Tvrdé desky
  Rozměr 27,6 x 21,5 cm
  Počet stran 32 stran
  Cena 1500 Kč
 • Křtiny - jak probíhá focení?

  Nejběžnější scénář vypadá takto – fotím příchody rodinných příslušníků na místo (jak se mezi sebou povídají, reportážní portréty, momentky), následuje focení samotného aktu a hned po něm vyfotíme společnou fotografii všech zúčastněných. Plynule přejdeme do focení skupinek, a pak záleží na Vás, jestli máte naplánované společné sezení a chcete vyfotit začátek (přípitky..).

  Ze křtin je možno vytvořit fotoknihu (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)

 • Oslavy narozenin - malých i velkých jedinců 🙂

  Toto focení je ve stylu reportáže. Nejčastěji se odehrává někde v kavárně/restauraci či v místě, kde mají děti dostatek prostoru pro řádění. Během focení zachytím atmosféru, Vámi připravené aktivity, vznikne mnoho momentek a samozřejmě narozeninový dort. Součástí je však také vyfocení rodinných skupinek. Když se rodina sejde, je škoda.. toho nevyužít.

  Focení nemá věkové omezení, fotím páté i devadesáté narozeniny.

  Je možné se domluvit na vytvoření fotoknihy (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)

  Pokud chcete spíše vyfotit rodinné fotografie s dortem u Vás doma, pak je nejlepší využít portrétní focení (info naleznete zde). Případně mě můžete kontaktovat s poptávkou přes kontaktní formulář a určitě něco vymyslíme.

 • Rozlučka se svobodou - jak probíhá focení?

  Toto focení v sobě zahrnuje zachycení atmosféry a zároveň portréty všech zúčastněných.

  Modelový příklad

  Máte pro kamarádku naplánován piknik, zároveň nějaké hry – vyfotím, jak je kamarádka nadšená, překvapená, některé úkoly pro ní… ale zároveň vyčleníme čas na Vaše společné fotografie. Tak aby výstup byl kompletní.

  Pokud máte zájem o méně fotografií, můžete využít i tuto portrétní nabídku.

  Máte-li svou specifickou představu, můžete mě kontaktovat přes tento formulář a něco určitě vymyslíme.

  Je možné vytvořit fotoknihu (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)

 • Svatební párty - jak probíhá focení?

  Toto focení většinou využívají ti, kteří měli již obřad na radnici v omezeném počtu lidí a teď chtějí svůj sňatek oslavit s přáteli. Ať už na zahradě či v nějaké restauraci.

  Většinou focení začíná příchodem hostů, někdy si kamarádi pro Vás připraví „druhý obřad“, pak jsou dokonce gratulace, pokud je to takto, tak je prima, když i focení pojmeme ve svatebním stylu. To znamená vyfotíme společnou fotku všech i jednotlivé skupinky vašich kamarádů. A je v takovou chvilku vhodné vyfotit i jen Vás dva (ale časově tomu věnovat třeba 10 minut).

  Je možné vytvořit fotoknihu (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)

  Samozřejmě jsou možné různé varianty. V případě poptávky mě můžete kontaktovat přes tento formulář.

   

 • Jiné významné dny

  Je mnoho jiných dnů, které jsou v našich životech důležité – vítání občánků, promoce, rodinná sešlost k významné události, obnovení manželského slibu a spoustu dalších.

  Z každého focení je také možné vytvořit fotoknihu (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)

  Pokud hledáte fotografa, budu moc ráda, když svou poptávku specifikujete a napíšete mi přes tento kontaktní formulář. Určitě se domluvíme.