Covid Informace

  • Osobní schůzka před svatbou je důležitá, abych Vám ukázala ucelený výstup ve fotoknihách, abych zjistila Vaší představu a preferenci stylu fotografií a v neposlední řadě, aby Vám nepřišel na svatbu zcela cizí člověk. Z těchto důvodů Vám nabízím možnost schůzky přes Skype.
  • Rouška je pro mě samozřejmostí při fotografování
  • 2m odstup také dodržuji a to díky reportážnímu stylu fotografování

Svatební focení je pro mě odvětví fotografie, kde mohu využít naplno veškeré své dovednosti – reportáž, portrétní fotografii a zároveň grafický um, když zpracovávám fotoknihu. V každém svatebním balíčku je zahrnuta fotokniha v ceně a to z několika důvodů. Mezi lidmi kolují dva protichůdné názory. Tím prvním je fakt, že fotografie jsou jediná vzpomínka, která Vám po svatbě zůstane. Druhým potom to, že se přeci stejně na svatební fotografie už nikdy nepodíváte. Ze své osmileté praxe focení svateb vím, že to může být i jinak. A velkou zásluhu na tom má právě fotokniha. Pokud ji totiž máte doma ve Vaší knihovně, tak se opravdu naskytne mnoho příležitostí, kdy ji můžete vytáhnout a znovu si připomenout tento den – když máte výročí, když máte návštěvu, když si chcete připomenout společnou chvíli s rodinou… Samozřejmě, že svatební den je především o novomanželském páru, ale jak často se Vám stane, že máte své nejbližší u sebe a ještě Vás vyfotí profesionální fotograf? Věřte mi, příliš často se to neděje. A nemusí se jednat jen o babičky a dědečky, ale také o kamarády ze zahraničí. Proto v mém pojetí svatebního focení naleznete nejen klasické svatební fotografie, ale také portréty rodiny, kamarádů a zachycení šťastných okamžiků.

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Domains

Users

Price

Malé svatby

2h

 200 fotografií

foto do 14 dnů

Online galerie

Fotokniha

5000,-

střední SVATBY

5 H

500 fotografií

foto do 14 dnů

online galerie

Fotokniha

8 500,-

velké SVATBY

8 h

700 fotografí

foto do 14 dnů

online galerie

fotokniha

11 500,-


Základní informace:

Počet fotografií je orientační. Pokud bude více fotografií, za kterými si stojím, tak je ihned dostanete. Neplatíte žádný příplatek za „více“ fotek.
Svatební fotografie dostanete do 14 pracovních dnů prostřednictvím zaheslované online galerie. Všechny fotografie jsou upravené a připravené pro případný okamžitý tisk.
Fotokniha je v pevném provedení, 32 stran a rozměr 27,6 x 21,5 cm.
Fotoknihu obdržíte do měsíce a půl od svatby.

Doprava: pro Prahu a nejbližší okolí 5,50 Kč za km.


Předsvatební focení – Exteriér/Ateliér

Můžeme spolu také nafotit předsvatební fotografie

  • cca 50 upravených fotografií
  • cca 1h hodina focení
  • fotografie do 14 dnů
  • 3500,-

V roce 2020 jsem zrealizovala svůj letitý projekt – MaleSvatby.cz v Praze a okolí. Paradoxně se tak nestalo vlivem korona viru, ale vypozorovanou změnou poptávky. Mnoho mladých lidí nechce investovat do velkých svateb, chtějí mít například malý obřad v rodinném kruhu a následnou párty později (například na zahradě). Jiné nevěsty netouží po velké svatbě, ale chtějí mít krásnou svatbu na zámku a touží být „za princezny.“ Ať už je důvod jakýkoli, vždy je poptávka po krásných fotografií. A proto vznikly MaleSvatby.cz.


V roce 2012 jsme založili HSphoto, které je specifické tím, že máte na svatbě dva profesionální fotografy. Fotografování ve dvojici nám umožňuje lépe splynout se svatební atmosférou, paradoxně mnohém méně rušíme (nemusíme přebíhat ze strany na stranu) a samozřejmě můžeme být kreativnější. Naším výstupem je kromě fotografií také profesionálně zpracovaná fotokniha, ve které se nejvíce projeví, že fotíme ve dvojici. S HSphoto fotografujeme po celé České republice. Pro více informací navštivte naše internetové stránky www.HSphoto.cz